Дитяча

Чого киця мурчить? - Донечка питає, А татусь їй на це Так відповідає: - Є країна така Мурляндія зветься, Киця згадує про неї, Радіє й сміється. Вона пісеньку співає Про свою країну Про Мурляндію співає, І про Україну.
Читать полностью
Автор: HALINA 01.06.15 16:32
0   0  
У теплій калюжі купається сонце, А поряд стоїть малюк; Він босоніж заходить в калюжу І ловить сяючий круг. Та коло тікає з маленьких рук, Й вертається прямо до ніг. Сміється і сердиться наш малюк, У теплій калюжі: скік! І розлетілися теплі краплинки, На всі чотири боки, Стриб ноженятами, Стриб! Стриб! Стриб!
Читать полностью
Автор: HALINA 01.06.15 16:28
1   0  
Корова Му, й маленька миня, Пасуться у густій траві, Корова Му сказала сину: - Пограйся у м`якій пашні. - Теля головку піднімає І мамі Му отак киває: - Нехочу гратись, хочу спать, Пора додому повертать. Мені вже мухи надоїли, І сонце, й пашу ми поїли. Пішли додому, будем спать, Бо завтра рано нам вставать.
Читать полностью
22.05.15 18:24
1   0  

***

Як пахне ліс після дощу?! Ще грім гримить і блискавиця, Земля парує, як в диму, Та цвірінчать маленькі птиці. І знову дощ: рясний і теплий На землю падає мою, Тремтять листки, а поряд сосни Радіють літньому дощу. Теля припало на коліна, Жує траву і миє спину, В рясному теплому дощу.
Читать полностью
Автор: HALINA 22.05.15 18:18
1   0  
Букварику, букварику, Що ти дав школярику? Чого навчив, що показав, Про що цікаве розказав? І букварик каже сміло: - Я зробив велике діло- Діти знають алфавіт! Їм від мене всім привіт! Я навчив дітей читати І казки розповідати.
Читать полностью
Автор: HALINA 06.05.15 21:35
1   0  
Найперші квіти навесні - Це проліски, це квіти! Найкраще щастя на землі - Це рідні наші діти. Важко проліскам крізь сніг Розцвісти і жити. Бережімо перший цвіт, Він, як наші діти. Хай радіють сонцю квіти: Проліски чудові! Хай живуть щасливо діти. Гарної їм долі!
Читать полностью
Автор: HALINA 06.05.15 21:31
1   0  
Я букварик, чудо-книга, Відкриваю дітям світ! Ні один малий без мене Не впізнає алфавіт. З букви "А" до букви "Я" - Я навчив складать слова.
Читать полностью
Автор: HALINA 06.05.15 21:27
1   0