Життя

Закоротке життя — рік за день, день за мить, Але сенсу немає здаватись. Пережити ще раз до нестями кортить, Та завжди привід є посміхатись... Кожен день — подарунок. Безцінний, новий, Бо могло його навіть не бути! Я щаслива. Навколо весь світ — чарівний Можу бачити, слухати, чути... Знати нам не під силу майбутнє, але Є сьогодні, і сонце палає! Доки квіти цвітуть, і добро, хоч мале Світ теплом день у день зігріває, Доти будемо жити. Любити цей світ Буде завтра. А "зараз"... Живіть! Так…
Читать полностью
Доки сонце палає
Автор: АмандаБлек 28.04.21 20:01
15   6  
Зупинись. На зірки подивись. І подякуй за те, що живеш. Скільки вже врятували людей... Скільки вже зупинили пожеж... Скільки ліків рятують життя... Скільки років летить з неба сніг... Скільки лих вже стерпіла Земля... Скільки днів світить сонце для всіх... Все проходить. І добрий кінець. Все одно happy and в епілозі. Але люди лихі в небесах... А прекрасні живуть на підлозі. Та не плач. Все пройде. І в кінці... Ти триматимеш щастя в руці!
Читать полностью
Зупинись.
Автор: АмандаБлек 20.03.21 09:07
5   2  
А,що для вас життя?Яке іде у майбуття... Це щось невідане,таке цікаве,таке розпутнє і яскраве. Для кожного воно є різне... Комусь важливі гроші-не такі вже й хороші, А комусь життя,яке дасть нове серцебиття. Хтось,хоче на Мальдіви, А хтось,просто,щоб рідні були щасливі. Комусь потрібен черговий айфон, А комусь,здавалося б банально,повноцінний,здоровий сон. Ви!Так-так!Саме Ви!Не я,не ти,не він і не вона.А Ви! Ображаєте від себе слабших видно? То хто ви після цього?Мабуть,-бидло! Хто…
Читать полностью
Автор: Odarkale 25.01.21 00:00
1   0  
Життя, життя не мов вода. Стікає в травах як роса, і б'ється зливою в вікнои.Квітками пахне на весні. Були малі стали старі. З роками розуміеш ты життя одне; коли солодке бува і гірке, немов вино п'янке й терпке.Не просто так його прожить, не одну річку переплить, не одне поле перейти, щоб місце в нім тобі знайти.
Читать полностью
Автор: Леонора 14.02.16 13:04
3   0  
Народження, життя, смерть! Як жити: для себе, для інших? В чому сенс людського життя? Минають роки несуть з собою: Розчарування, біль втрат, образи. Що ж, яка сила допомагає людини Витримати усі житєві негаразди?
Читать полностью
01.02.16 00:51
0   0